Filozofie rodiny Helienkových a chalupy Vranečka v Novém Hrozenkově

Filozofie ubytování rodiny HelienkovýchNašim cílem je poskytnout hostům kvalitní ubytování v klidném místě údolí Vranečka na rozhraní Javorníků a Valašských Beskyd.

Ubytování nabízíme v kompletně vybavené chalupě s jedinou výjimkou, a to BEZ INTERNETU (wi-fi)!

Dle průzkumu a informací našich hostů jsme zjistili, že nepřítomnost internetu (wi-fi) na naší chalupě má pozitivní vliv na strávenou dovolenou. Člověk se oprostí od každodenních starostí, stresu a vychutná si více klid a pohodu s rodinou a přáteli na dovolené v přírodě.

 

K větší pohodě při trávení dovolené dopřeje klidná poloha chaty na okraji městyse Nový Hrozenkov, okolní kopce, louky a lesy, ale také venkovní vybavení. Mezi ně patří velká dřevěná pergola s krbem, houpačky, trampolína, basketbalový koš, pískoviště pro děti, ale největší lákadlo poslední doby je krytý bazén, který umožní koupání i za horšího počasí.

Vyznavače východních kultur jistě potěší silné energetické pole, Souznění energií na chalupě Vranečkakteré dokáže člověka pozitivně nabít a umožní mu si naplno vychutnat krásu tohoto místa.

Již mnohokrát se nám stalo, že si naši hosté pochvalovali, jak se u nás vyspali a že nemuseli před spaním polykat prášky na spaní.

 

Pevně věříme, že i Vy budete chtít strávit dovolenou na takovémto místě a brzy se shledáme.

 

S přáním krásných dnů

 

Rodina Helienkova